Jezus – Chrystus. Życie Mistrza – Ramtha

Seria: Poszukiwania
Ilość stron: 96
Format: 150 x 212
Oprawa: miękka

INFORMACJA O ZAMÓWIENIACH

Przesyłki zagraniczne

Zamówienia zagraniczne (Europa, USA, inne): prosimy o kontakt z sprzedaz@stapis.com.pl w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki i formy płatności.

Kategorie: ,

29.90 z VAT

Opis

Jezus–Chrystus. Życie Mistrza jest jednym z licznych wykładów, wygłoszonych przez Ramthę. W prosty i piękny sposób tłumaczy w niej, kim był Jezus, jakie było prawdziwe znaczenie jego życia i działalności oraz w jaki sposób każdy człowiek może urzeczywistnić w swoim własnym życiu to samo, co osiągnął Jezus.

Tamtego poranka owej Wielkiej Niedzieli naprawdę obchodziliśmy życie Jezusa i życie wszystkich mistrzów, którzy wybrali tę drogę. Obchodziliśmy zmartwychwstanie Jezusa, obchodziliśmy to, że on naprawdę żył jak syn Boga i z tego powodu radowaliśmy się. Jezus był zdolny postawić wszystko na jedną kartę, ponieważ był świadomy swojej królewskiej krwi. Był człowiekim, który miał wszystko po swojej stronie i z całą pewnością mógłby  tej mocy użyć.

Jezus był człowiekiem, który zostawił kobietę, którą kochał, swoje dzieci i tron, ponieważ miał posłanie. To posłanie głosiło: By być królem Żydów, najpierw powinienem być synem Boga i dlatego muszę żyć jako taki, a nie jako syn mojej matki i mojego ojca.

 

Może spodoba się również…