Kim jesteśmy naprawdę? – Ramtha

Tłumaczenie: Aleksandra Paprocka-Nath

Ilość stron: 96
Format: 150 x 212 cm
Oprawa: miękka

Epub: 978-83-7967-221-9

Mobi: 978-83-7967-222-6

Ilość stron: 200

Okładka: miękka

Format: 150 x 212 mm

Rok wydania: 2022

 

INFORMACJA O ZAMÓWIENIACH

Przesyłki zagraniczne

Zamówienia zagraniczne (Europa, USA, inne): prosimy o kontakt z sprzedaz@stapis.com.pl w celu uzgodnienia szczegółów przesyłki i formy płatności.

Kategorie: ,

34.90 z VAT

Opis

W Kim jesteśmy naprawdę Ramtha w pięknych słowach pokazuje prawdę o nas samych. „Jesteście Bogami”, mówi i wyjaśnia tę tezę z pozycji Obserwatora, sięgając do zasad fizyki kwantowej.  Opisuje i rozwija szczegółowo swoją podstawową koncepcję świadomości i energii, które tworzą naturę rzeczywistości, jak również prezentuje rozwój mózgu od wczesnego dzieciństwa, problematykę cząsteczek atomowych czy sieć neuronową osobowości.

W waszych początkach byliście świadomością i energią, które są wszystkim, co istnieje. Co to znaczy w tym kontekście? To znaczy, że jesteście świadomością – świadomą percepcją – która jest Duchem. To także znaczy, że wy, podróżnicy z duszą – świadomość i energia z jej pamiętnikarzem – żyliście wiele razy, inkarnując w różnych ciałach. Dusza jest, że tak powiem, kronikarzem waszych żyć. Jesteście świadomością, co znaczy, że jesteście świadomi, i energią, co znaczy, że posiadacie potencjał. Dlaczego zatem, jeśli w waszych początkach byliście wszystkim, znaleźliście się tutaj w ciemnocie i grzęzawisku płaszczyzny demonstracji? Jaki to ma cel? Rozwinięcie umysłu.

Może spodoba się również…